RTSH 24 Live
Marrëveshja që u nënshkrua mes Shqipërisë e SHBA-ve, Blinken-Ramës: Vlerësojmë shumë lidershipin tuaj!

Marrëveshja që u nënshkrua mes Shqipërisë e SHBA-ve, Blinken-Ramës: Vlerësojmë shumë lidershipin tuaj!

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, u takua sot me kryeministrin, Edi Rama në Bruksel, ku nënshkruan një marrëveshje të rëndësishme,

Kryeministri Rama takon sekretarin e Shtetit, Blinken: Krenari për Shqipërinë që të jetë krah SHBA-ve, përherë

Kryeministri Rama takon sekretarin e Shtetit, Blinken: Krenari për Shqipërinë që të jetë krah SHBA-ve, përherë

Kryeministri Edi Rama, është takuar këtë të diel në Bruksel me Sekretarin amerikan të Shtetit, Anthony Blinken. Takimi me zotin

PD/ Harxhi denoncon: Zgjedhjet me probleme të mëdha

PD/ Harxhi denoncon: Zgjedhjet me probleme të mëdha

Edith Harxhi, kandidate në garën për kreun e PD, ka denoncuar disa problematika që po ndodhin në zgjedhjet e sotme. Ajo tha se është

PD/ Gjana: Përfaqësuesit e Shehajt s'kanë përmbushur kriteret

PD/ Gjana: Përfaqësuesit e Shehajt s'kanë përmbushur kriteret

Partia Demokratike po zhvillon sot zgjedhjet për kreun e ri, të cilat kanë nisur në orën 08:00 të mëngjesit dhe pritet të

PD/ Shehaj: Zgjedhjet po kompromentohen, vëzhguesit e mi janë përjashtuar

PD/ Shehaj: Zgjedhjet po kompromentohen, vëzhguesit e mi janë përjashtuar

Ndërsa ka 4 orë që ka nisur votimi në të gjithë vendin për zgjedhjen e kryetarit të ri të PD, kandidati Agron Shehaj,

Politikë

Zgjedhje 2021

Ekonomi

Aktualitet

Bota

Amerika

Rajoni

Kosova

Sociale

Kulturë

Teknologji

Kuriozitete

Kuzhina

Lifestyle