RTSH 24 Live

Coronavirus

COVID-19, Arbër Shehu: Hulumtimet tona u shfrytëzuan nga administrata e Biden, morën vendimin për dozën e tretë

COVID-19, Arbër Shehu: Hulumtimet tona u shfrytëzuan nga administrata e Biden, morën vendimin për dozën e tretë

Arbër Shehu, kërkues shkencor në Universitetin Johns Hopkins i ftuar në emisionin ‘Mirëmëngjes Shqipëri’ ka bërë

Shangai ndërpret transmetimin e COVID në komunitet në 15 rrethe

Shangai ndërpret transmetimin e COVID në komunitet në 15 rrethe

Shangai i Kinës ka ndërprerë transmetimin në komunitet të COVID-19 në 15 nga 16 rrethet e tij, sipas një konference shtypi mbi

COVID drejt fundit, në 24 orë regjistrohen 40 infektime, asnjë viktimë! Vetëm 6 të shtruar në spital

COVID drejt fundit, në 24 orë regjistrohen 40 infektime, asnjë viktimë! Vetëm 6 të shtruar në spital

COVID-19 në vendin tonë është drejt fundit ku për disa ditë me radhë nuk shënohet asnjë viktimë, shtrimet në

COVID në Shqipëri, 49 të infektuar, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

COVID në Shqipëri, 49 të infektuar, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

49 persona janë infektuar me COVID-19 në 24 orët e fundit në vendin tonë, ndërsa për të disatën ditë radhazi nuk

SHBA, takim ndërkombëtar mbi COVID-in

SHBA, takim ndërkombëtar mbi COVID-in

Presidenti Joe Biden u bëri thirrje udhëheqësve botërorë gjatë një takimi lidhur me COVID-19 të enjten, që të ripërtërijnë

Covid në Shqipëri/ MSH: Vetëm 45 qytetarë të infektuar, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Covid në Shqipëri/ MSH: Vetëm 45 qytetarë të infektuar, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat më të fundit, në lidhje me situatën e Covid- 19 në vendin tonë.

Studimi: Gjysma e të shtruarve në spital me Covid janë ende simptomatikë pas dy vitesh

Studimi: Gjysma e të shtruarve në spital me Covid janë ende simptomatikë pas dy vitesh

Më shumë se gjysma e njerëzve të shtruar në spital me Covid-19 kanë ende të paktën një simptomë dy vjet pasi u

Asnjë humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit në vend! Regjistrohen 24 raste të reja infeksioni

Asnjë humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit në vend! Regjistrohen 24 raste të reja infeksioni

Situata me pandeminë në vend vijon të mbetet e qetë, teksa në 24 orët e fundit, fatmirësisht, nuk është regjistruar

Ministria e Shëndetësisë: Vetëm 44 të infektuar me Coivid- 19, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë: Vetëm 44 të infektuar me Coivid- 19, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur pak minuta më parë se gjatë 24 orëve të fundit, në vendin tonë,

Covid në Shqipëri, MSH: Vetëm 6 të infektuar, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Covid në Shqipëri, MSH: Vetëm 6 të infektuar, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve të fundit, në vendin tonë, vihet re një ulje e ndjeshme e numrit

Covid në Shqipëri, 1 viktimë, 25 të infektuar në 24 orët e fundit

Covid në Shqipëri, 1 viktimë, 25 të infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se në 24 orët e fundit ka humbur jetën një person nga Covid-19. Personi

Covid 19, 31 raste të reja, por asnjë humbje jete në 24 orë

Covid 19, 31 raste të reja, por asnjë humbje jete në 24 orë

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njoftoi se në 24 orët e fundit nga 944 testime, rezultojnë 31 qytetarë të

 Asnjë humbje jete dhe 44 qytetarë të infektuar me Covid-19

Asnjë humbje jete dhe 44 qytetarë të infektuar me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë raportoi se në 24 orët e fundit fatmirësisht nuk është shënuar asnjë humbje jete nga Covid-19.

Ministria e Shëndetësisë: Vetëm 55 qytetarë të infektuar me COVID në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Ministria e Shëndetësisë: Vetëm 55 qytetarë të infektuar me COVID në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit 55 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me

OBSH: COVID-i u mori jetën rreth 15 milionë njerëzve në botë, tre herë më shumë sesa raportohet zyrtarisht

OBSH: COVID-i u mori jetën rreth 15 milionë njerëzve në botë, tre herë më shumë sesa raportohet zyrtarisht

Pandemia e Covid-19 mori të paktën 14.9 milionë jetë në mbarë botën tha Organizata Botërore e Shëndetësisë.

Covid në Shqipëri, vetëm 20 të infektur, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Covid në Shqipëri, vetëm 20 të infektur, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë informoi pak minuta më parë se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar vetëm 20 raste

14 persona pozitiv me Covid-19 në vend, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

14 persona pozitiv me Covid-19 në vend, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

14 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë humbje jete janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Nga 502 testime, rastet

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 60 qytetarë të infektuar dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 60 qytetarë të infektuar dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë raporton se në 24 orët e fundit janë kryer 859 testime nga të cilat kanë rezultuar pozitivë

Covid në Shqipëri/ Situata epidemiologjike përmirësohet ndjeshëm, numri i të infektuarve në rënie

Covid në Shqipëri/ Situata epidemiologjike përmirësohet ndjeshëm, numri i të infektuarve në rënie

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se situata epidemiologjike në vendin tonë është përmirësuar ndjeshëm,

COVID-19, Ministria e Shëndetësisë së Kosovës jep të dhënat: Asnjë humbje jete në 24-orët e fundit, 13 të infektuar

COVID-19, Ministria e Shëndetësisë së Kosovës jep të dhënat: Asnjë humbje jete në 24-orët e fundit, 13 të infektuar

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka bërë me dije se në 24-orët e fundit nuk ka patur asnjë humbje jete si pasojë

Covid-19 në Shqipëri, vetëm 28 të infektuar në 24 orët e fundit, asnjë viktimë

Covid-19 në Shqipëri, vetëm 28 të infektuar në 24 orët e fundit, asnjë viktimë

Ministria e Shëndetësisë informoi pak minuta më parë se, në vendin tonë, gjatë 24 orëve të fundit, vetëm 28

   Covid-19, Greqia dhe Zvicra njoftojnë heqjen e çdo kufizimi për Shqipërinë

Covid-19, Greqia dhe Zvicra njoftojnë heqjen e çdo kufizimi për Shqipërinë

Greqia dhe Zvicra njoftojnë heqjen e çdo kufizimi të Covid-19 për Shqipërinë. Duke nisur nga data 2 maj, këto dy vende nuk do

COVID-19 në Shqipëri, asnjë viktimë, 6 të infektuar në 24 orët e fundit

COVID-19 në Shqipëri, asnjë viktimë, 6 të infektuar në 24 orët e fundit

Rastet me COVID-19 në vendin tonë kanë rënë ndjeshëm ku gjatë 24 orëve të fundit nuk është shënuar asnjë

Covid në Shqipëri/Asnjë humbje jete nga Covid-19, regjistrohen dhe 37 raste të reja në 24 orët e fundit

Covid në Shqipëri/Asnjë humbje jete nga Covid-19, regjistrohen dhe 37 raste të reja në 24 orët e fundit

Asnjë humbje jete nga Covid-19 nuk është regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, ndërsa janë regjistruar 37