RTSH 24 Live

Film

Publikohet promovimi i filmit “Fast & Furious: Fast X”

25/02/2023

Publikohet promovimi i filmit “Fast & Furious: Fast X”

Për fansat që presin me padurim filmin e ardhshëm të “Fast & Furious: Fast X”, traileri i parë i shumë pritur është publikuar nga Universal Pictures duke u dhënë fansave një vështrim të parë të filmit.

“Fast X” është filmi i dhjetë në sagën "Fast & Furious" duke pasur si pjesë të kastit Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Jason Mamoa, John Cena dhe shumë aktorë të tjere.

I ndjeri Paul Walker gjithashtu u shfaq në trailer në një sekuencë të rikthimit duke iu referuar ngjarjeve në "Fast Five" që drejtojnë komplotin në 'Fast X'.

/rtsh.al/