RTSH 24 Live

Aktualitet

Ambasadori britanik në SPAK, takohet me Dumanin

22/02/2024

Ambasadori britanik në SPAK, takohet me Dumanin

Ambasadori britanik, Alastair King-Smith është paraqitur këtë të enjte (22 shkurt) në Prokurorinë e Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit.

Sipas informacioneve siguruar nga RTSH, bëhet me dije se ambasadori britanik do të takohet me kreun e SPAK, Altin Dumanin dhe prokurorët e tjerë, por ende nuk dihet arsyeja e këtij takimi.

/rtsh.al/