RTSH 24 Live

Kronika

Vidhet gjatë natës një dyqan në Pogradec

20/01/2021

Vidhet gjatë natës një dyqan në Pogradec

Një dyqan është vjedhur gjatë natës së kaluar. Ngjarja ndodhi  në lagjen numër 2 të qytetit të Pogradecit pranë rrugës “Rinia”. 
Mëngjesin e sotëm pronarët e dyqanit kanë pikasur vjedhjen dhe menjëherë kanë lajmëruar policinë e cila ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet duke mbledhur provat.