RTSH 24 Live

Televizion

Super sekret, por tani jo më. Flavio Qarri baba!

18/06/2023

Super sekret, por tani jo më. Flavio Qarri baba!

Nuk e lexuat gabim, në programin 'Më prit në fundjavë' me Ermal Peçi zbuluam sot se gazetari Flavio Qarri është bërë baba. Edhe pse bashkë me partneren e tij e kanë mbajtur lajmin sekret, tashmë gjithçka u zbulua në takimin e së dielës me Ermalin. 

Flavio tregoi se pa e folur me njeri - tjetrin, ai dhe Hilda kanë dashur ta mbajnë historinë e dashurisë larg zhurmës publike. Nuk mund të përjashtohej as lindja e vajzës që duket se e bëri Flavion të bëhej tap një javë nga gëzimi.

"Ka qënë një vendim në kohën e duhur me njeriun e duhur. Ne jetojmë përditshmërinë tonë as e kemi diskutuar ta themi ose jo lajmin. Nuk e ndjej veten Vip për tu përfshirë në këto gjëra, unë bëj thjesht një profesion. Pelenat I kam ndërruar 8-10 herë max. Hilda gjeti 3 emra të dy ramë në konsensus për njërin. Kam pirë një javë nga gëzimi. Goca më ngjan mua"