RTSH 24 Live

Politikë

Sonte, në emisionin "DEKALOG" në RTSH 24: Zgjedhjet e 25 prillit, beteja për Durrësin

22/02/2021

Sonte, në emisionin "DEKALOG" në RTSH 24: Zgjedhjet e 25 prillit, beteja për Durrësin

Sonte, në emisionin "DEKALOG" të gazetarit Roland Qafoku në RTSH 24, do të diskutohet tema: ZGJEDHJET PARLAMENTARE TË 25 PRILLIT, BETEJA PËR DURRËSIN

TE FTUAR

  1. Edi Paloka, nënkryetar i PD dhe drejtues politik i zgjedhjeve në qarkun e Durrësit.

Në një panel me

  1. Evis Nasto, gazetare
  2. Flogert Muça, kryeredaktor i Lexo.al
  3. Marjon Gorica, kryeredaktor i gazetës Ora