RTSH 24 Live

Muzikë

Nis nata e dytë e Fest'60

28/12/2021

Nis nata e dytë e Fest'60

Festivali I Këngës në RTSH vazhdon rrugëtimin në natën e tij të dytë. Jo vetëm artistët pjesëmarrës, por edhe emra të njohur të skenës që kanë dhënë kontribut në kët0 60 vjet histori të muzikës do të vijnë gjatë natës së sotmë sërish pranë jush.

Surpriza dhe shumë emocione ju presin në këtë natë të dytë.

Spektaklin mund ta ndiqni drejtpërdrejt në RTSH 1 HD, RTSH Muzikë, në Radio Tirana 1, në aplikacionin RTSH TANI dhe online nga cdo vend I botës në tv.rtsh.al