RTSH 24 Live

Kronika

Merr flakë kati i tretë i një pallati në zonën e Freskut në Tiranë

14/01/2021

Merr flakë kati i tretë i një pallati në zonën e Freskut në Tiranë

Në katin e tretë të një pallati në zonën e Freskut në Tiranë, mësohet se ka rënë zjarr, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.Në lidhje me fikjen e zjarrit, janë duke punuar aktualisht dy autobotë.  Pas kryerjes së punëve, zjarri është vënë nën kontroll.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.