RTSH 24 Live

Politikë

Mblidhet Kryesia e grupit parlamentar të PD, Alibeaj: Në fokus strategjia e opozitës në Kuvend

20/09/2021

Mblidhet Kryesia e grupit parlamentar të PD, Alibeaj: Në fokus strategjia e opozitës në Kuvend

Deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj bëri me dije se në fokus të mbledhjes së Kryesisë të Grupit Parlamentar të PD-së ishte strategjia e opozitës ne parlament. Mes të tjerash ai bëri të ditur se PD do të detajojë edhe punën në komisione. Alibeaj tha se; “Me atë do luftojmë të gjithë me strategji dhe me çdo mjet tjetër”, tha alibeaj duke  përsëritur se armiku i vetëm i shqiptarëve është Rama.
Kryesia e Grupit Parlamentar të PD-së. Takimi në fjalë nisi në orën 12:30 në selinë blu.