RTSH 24 Live

Kulturë

FOTOT/ Kryeministri Rama, surprizon aktoren Marjana Kondi, në 60 vjetorin e lindjes

22/02/2021

FOTOT/ Kryeministri Rama, surprizon aktoren Marjana Kondi, në 60 vjetorin e lindjes

Aktorja e dashur për publikun, Marjana Kondi, feston sot 60-vjetorin e lindjes. Ajo ka marrë urime dhe dhurata të shumta, por ajo që i ka tërhequr vëmendjen ka qenë surpriza e kryeministrit Edi Rama. Ka qenë vetë Marjana që e ka publikuar në rrjetin social ‘Facebook’ dhuratën e kryeministrit me të cilin ka bashkëpunuar edhe në një film.

 

FOTO/ Edi Rama surprizon Marjana Kondin në 60 vjetorin e lindjes, jaFOTO/ Edi Rama surprizon Marjana Kondin në 60 vjetorin e lindjes, jaFOTO/ Edi Rama surprizon Marjana Kondin në 60 vjetorin e lindjes, ja