RTSH 24 Live

Politikë

Sonte, në emisionin ‘Dekalog’ në RTSH 24, i ftuar ish- kryeministri Berisha, për të diskutuar për zgjedhjet e 25 prillit

02/03/2021

  Sonte, në emisionin ‘Dekalog’ në RTSH 24, i ftuar ish- kryeministri Berisha, për të diskutuar për zgjedhjet e 25 prillit

Sonte, në emisionin ‘Dekalog’ të gazetarit Roland Qafoku, në RTSH 24, do të diskutohet tema: SITUATA POLITIKE NË VEND, 2 MUAJ PARA ZGJEDHJEVE

 TE FTUAR

  1. Sali Berisha, presidenti i 5-të dhe kryeministri i 32-të i shtetit shqiptar. (Lidhje me skype)

 Në një panel me

  1. Plator Nesturi, analist
  2. Erlis Çela, pedagog i gazetarisë
  3. Leonard Karaj, analist
  4. Flogert Muça, kryeredaktor i lexo.al